Wykonanie oraz montaż kontenera biurowego dla PKP Gdynia

Odsłony: 19

Lokalizacja: Gdynia

Termin realizacji: Grudzień 2019

Zakres prac: wykonanie oraz montaż kontenera biurowego w hali napraw PKP Gdynia.

Fotoleracja z realizacji

Szczegóły wykonania i montażu kontenera biurowego dla PKP Gdynia

W Grudniu zespół TINCORS wykonał usługę dla PKP Gdynia w zakresie dostarczenia, montażu oraz wyposażenia kontenera biurowego. Kontener został wstawiony w hali napraw zlokalizowanej w Gdyni Cisowej.

Kontener biurowy składał się z 2 modułów i został wykonany na specjalne zamówienie. Z racji lokalizacji oraz bliskości linii trakcyjnej, kontener musiał spełniać wiele restrykcyjnych norm, które udało się spełnić.

Zadanie było niezwykle skomplikowane ze względu na małą ilość miejsca w hali. Do rozładunku kontenera została wykorzystana suwnica oraz samochód z HDS.

Do wykonania zlecenia oddelegowaliśmy 5 osobową ekipę. Dzięki ogromnej wiedzy oraz zaangażowaniu naszych techników udało się usadowić oraz zmontować dwie części kontenera w jedno pomieszczenie biurowe. Zadanie nie należało do łatwych z racji bardzo małej ilości wolnej przestrzeni wokół kontenera.

Nasi elektrycy podłączyli media oraz poprowadzili niezbędne połączenia wewnątrz pomieszczeń (gniazda elektryczne, gniazda internetowe). Wszystkie meble zostały wykonane na specjalne zamówienie, co pozwoliło zaoszczędzić przestrzeń i nadało pomieszczeniom profesjonalny wygląd.

Całe zlecenie zostało zrealizowane w przeciągu 14 dni roboczych.

Maszyny i akcesoria wykorzystane do realizacji zlecenia

  • Samochód z HDS.
  • Ręczny wózek widłowy.
  • Narzędzia niezbędne do podłączenia mediów.