Prace Badawczo Rozwojowe

Zadania działu badawczo-rozwojowego

Dział badawczo - rozwojowy w Tincors Sp. z o.o. ma za zadanie opracowanie i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w transporcie maszyn przemysłowych. Nasi specjaliści realizują badania przemysłowe, które mają za zadanie opracowanie nowych produktów lub istotnych ulepszeń w aktualnych rozwiązaniach.

Rolki transportowe sterowane AI

Głównym zadaniem działu B+R jest opracowanie innowacyjnego produktu jakim jest zestaw niezależnych rolek transportowych sterowany za pomocą technologii AI. Dzięki takim urządzeniom firmy zajmujące się montażem maszyn są w stanie wyeliminować czynnik ludzki oraz znacznie przyspieszyć pracę, przy zachowaniu należytego bezpieczeństwa.

Odsłony: 81

Dział badawczo – rozwojowy w Tincors Sp. z o.o. ma za zadanie opracowanie i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w transporcie maszyn przemysłowych. Nasi specjaliści realizują badania przemysłowe, które mają za zadanie opracowanie nowych produktów lub istotnych ulepszeń w aktualnych rozwiązaniach.

Zakres prac B+R obejmuje następujące obszary:

  • wykorzystacie AI do sterowania napędem,
  • budowa elektrycznych silników napędzających rolki,
  • dedykowana oprogramowanie, do zarządzania i odczytu poszczególnych danych maszyny,
    implementacja tensometrów, które pozwolą na uzyskanie pomiarów w czasie rzeczywistym,

Specjaliści odpowiedzialni za prace badawczo-rozwojowe

W skład pracowników działu wchodzą naukowcy, automatycy i mechanicy, którzy na co dzień mają do czynienia ze środowiskiem przemysłu ciężkiego.

Napisz do nas