Programowanie IT

Strony www

Realizujemy każdy projekt strony www. Od landing page przez wizytówkę twojej firmy, rozbudowaną stronę z ogłoszeniami po serwis informacyjny zintegrowany z kilkoma systemami do zarządzania treścią. Kodowanie strony zawsze jest poprzedzone konsultacjami z Zespołem UX/UI Designerów, który zaprojektuje strukturę i wygląd stron.

React, Vue.js, Angular, PHP, SCSS

Odsłony: 55

Chmura i DevOps

W Tincors mamy kilku prawdziwych wirtuozów DevOps zajmujących się architekturą i infrastrukturą serwerów. Używając narzędzi takich jak Docker i Kubernetes, zapewniają, że twoja aplikacja jest łatwo skalowana, działa płynnie i – co najważniejsze – jest całkowicie bezpieczna.

Kontenery Docker, AWS, Kubernetes

aplikacje mobilne - prezentacja

Aplikacje mobilne

Tworząc natywne aplikacje mobilne, upewniamy się, że wydajność Twojego produktu będzie bezbłędna. Nasze doświadczone zespoły iOS i Android są gotowe do tworzenia aplikacji dla obu systemów. A jeśli chcesz objąć cały rynek tylko jedną aplikacją, oferujemy również nowoczesne hybrydy w React Native.

iOS, Android, Flutter, Xamarin, ReactNative, Swift

Ecommerce

Budowanie przez nas Ecommerce zawsze są do potrzeb naszych Klientów. W zależności od wymagań korzystamy albo z gotowych systemów jak Prestashop czy Woocommerce albo programujemy od podstaw, tak aby finalnie zautomatyzować jak największą część procesu sprzedaży.

Magento, WooCommerce, PrestaShop, PHP, Symfony Laravel

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe są naszą domeną i najczęściej korzystamy z JAVA i jej frameworków. Prace przy tego typu projektach zawsze zaczynamy od analizy wymagań i projektu architektury oraz ustalamy cel i zakres aplikacji. Najczęściej pracujemy w małych zespołach działających w duchu Agile, dzieki czemu pierwsze efekty widać już na wczesnym etapie prac.

React, Vue.js, Angular, Node.js, Java, Laravel, SQL

Projektowanie produktu

Wiemy, jak ważne jest, aby Twoja aplikacja miała piękny design. Według nas interfejsy powinny być przede wszystkim estetyczne, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Dlatego mamy na pokładzie utalentowanych projektantów UX /UI, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią stworzyć piękne i przy tym funkcjonalne projekty.

Warsztaty projektowe, Identyfikacja wizualna, UX/UI design